|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Transport Package: | Carton |
| Specification: | 7.5x52cm |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Item No: | YL0650 |
| Description: | Solar Garden Light |
| Material: | ABS, PS |
| Color: | Black |
| Size: | 7.5x52cm |
| Power Supply: | Solar |
| Light Source Type: | LED |
| Number of Light Sources: | 12 |
| Color Temperature: | 1600-2000K |
| IP Rating: | IP65 |
| Voltage: | 1.2 Volts |
| MOQ: | 5000pcs |
| Package: | each pc in a color box, or customize |

FAQ: